Connect with us

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Lajmi Fundit

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet.

E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët.

Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një imazhi që ka punlikuar në storien e saj në Instagram, shkruan Kosovarja.

Kallashi, shihet se ka freskuar dukjen dhe ka bërë një ndryshim.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top