Connect with us

Kendall Jenner shfaqet provokuese në një postim të ri në InstaStory

Lajmi Fundit

Kendall Jenner shfaqet provokuese në një postim të ri në InstaStory

Kendall Jenner, modelja 27-vjeçare, bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të freskët në InstaStory të mërkurën.

Pas pushimeve në Festivalin e Filmit në Kanë, ku ajo po shijon diellin dhe detin në Francë, Kendall e mbylli kohën e saj të lirë me një lundrim nate të shpejtë në një jaht.

Në foto, ajo shfaqet me një fustan të zi që mbajti modestinë e saj te pjesa e gjoksit, por me një pjesë të tejdukshme në pjesën e kraharorit.

Kendall pozoi në një vendkalim prej druri në anën e jahtit masiv, ndërsa dritat e qytetit shkëlqenin në distancë mbi ujin e zi.

Fotografitë e shpejta zbuluan se zbukurimet e kuqe ishin ngjitur në një material të tejdukshëm në pjesën e sipërme të fustanit të saj.

Pjesa tjetër e fustanit theksoi figurën e saj trupore dhe zbuloi këmbët e gjata dhe të nxira.

Ajo zgjodhi një palë taka të zeza për të rritur lartësinë e trupit të saj.

Kendall kishte mbuluar gjoksin e saj me një shall të gjatë të kuq të mëndafshtë, që ishte mbështjellë rreth fytit të saj dhe fluturonte pas saj.

Ajo ishte e grimuar perfekt për sesionin e fotosë me një sy të grimuar me të zezë, ndërsa flokët e saj të gjatë ishin të ndara në mes dhe fshiheshin poshtë shpinës.

Për aksesorë, Kendall kishte zgjedhur një palë vathë modest.

Shiko Fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top