Connect with us

Nusja e Gold Ag i sherben kafet në mënyr të veçant

Lajmi Fundit

Nusja e Gold Ag i sherben kafet në mënyr të veçant

Gruaja e Gold AG është bërë e famshme falë famës së bashkëshortit të saj.

Ajo është tashmë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Gjithashtu është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit ajo shihet duke pirë kafe me dikë dhe duket se i ka shërbyer me shumë shije.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top