Connect with us

Kiara sapo doli nga ‘frizerka’, qenka bërë nuse për qejfin e burrit e të vjehrrës

Lajmi Fundit

Kiara sapo doli nga ‘frizerka’, qenka bërë nuse për qejfin e burrit e të vjehrrës

Kiara Tito vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi Kiara ka treguar se sapo është rregulluar tek frizeri.

Me këtë pamje ajo po duket si nuse për qejfin e burrit dhe të vjehrrës./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top