Connect with us

Vajza e Sinan Vllasaliu një bukuroshe e vërtëtë, për të dhe familjen e saj sot është një ditë e veçantë

Lajmi Fundit

Vajza e Sinan Vllasaliu një bukuroshe e vërtëtë, për të dhe familjen e saj sot është një ditë e veçantë

Për Vajzën e Sinan Vllasaliut dhe familjen e saj sot është një ditë e veçantë.

Sot, është ditë speciale në familjen e këngëtarit Sinan Vllasaliu.

Vajza e tij, Edona, feston ditëlindjen.

Artisti ka zgjedhur fjalët më të veçanta për ta uruar të bijën teksa ka postuar një fotografi në InstaStory.

Qika jem urime ditëlindja jote gëzimi ma i madhi jetës tem”, ka shkruar Vllasaliu.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top