Connect with us

Enca i lë gojëhapur ndjekësit, tregon se është dashuruar në…

Lajmi Fundit

Enca i lë gojëhapur ndjekësit, tregon se është dashuruar në…

Enca është një nga zërat më të dashur të muzikës.

Ajo ka arritur të fitojë zemrat e të gjitha grupmoshave.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale.

Enca në çdo dallje të saj provokon me postime të ndryshme sa joshëse dhe pikante.

Këngëtarja jo pak herë ka ngjallur dyshime të ndryshme me jetën e saj private.

Së fundmi ndjekësit kanë mbetur përsëri të habitur nga postimet e Encës.

‘Kam rënë në dashuri me shoku tim të ngushtë’, ka shkruar Enca, ndërsa pas këtij postimit ajo ka publikuar edhe një foto tjetër në det, ku shihej ajo e shtirë në një dërrasë së bashku me një djalë, imazhi i të cilit nuk duket.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top