Connect with us

Disa javë pasi u martua me Luizin, Kiara zbulon publikisht sekretin nga e kaluara

Lajmi Fundit

Disa javë pasi u martua me Luizin, Kiara zbulon publikisht sekretin nga e kaluara

Kiara Tito tashmë është nusja më e përfolur në Kosovë dhe në Shqipëri.

Ajo është martuar me të famshmin, Luiz Ejlli.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar sekretin e fëmijërisë, ku që nga atëherë donte të bëhej nuse./ORA

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top