Connect with us

Gjendet qeni i Beatrixës, zbulohet se çka ndodhi me 2 mijë eurot që i ofroi ajo për gjetjen e tij

Lajmi Fundit

Gjendet qeni i Beatrixës, zbulohet se çka ndodhi me 2 mijë eurot që i ofroi ajo për gjetjen e tij

Beatrix Ramosaj sot ishte shumë e mërzitur, e këtë e ka ndarë me të gjithë ndjekësit.

Ajo bëri të ditur se ka humbur qeni i saj dhe kush e gjen do të shpërblehet.

Shpërblimi ishte me vlerë 2 mijë euro, të cilat tashmë besohet se i ka fituar dikush.

Qeni i Trixës është gjetur, e këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes Instagramit të saj./ORA

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top