Connect with us

Xhesika Berberi ia sheh ”sherrin” bukurisë, ja me çfarë përballet ajo në Amerikë

Lajmi Fundit

Xhesika Berberi ia sheh ”sherrin” bukurisë, ja me çfarë përballet ajo në Amerikë

Xhesika Berberi, e cila jeton prej vitesh në Amerikë, ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin në “Kurthin e Piter Pan”.

Gjatë intervistës, modelja ka treguar se të qenurit e bukur nuk e ka ndihmuar në biznes.

Ajo ka shtuar se ka marrë shumë paragjykime pasi njerëzit mendojnë se “kur je e bukur nuk je e aftë për biznes”.

“Bukuria nuk më ka ndihmuar në biznes.

Kjo ndodh sepse më paragjykojnë shumë njerëzit.

Mendojnë që je e bukur dhe nuk je e aftë për biznes.

Të paragjykojnë shumë”, është shprehur Xhesika.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top