Connect with us

Duda harron kuvendin, shkon t’i fryejë buzët akoma më shumë, vetëm sa s’po i shpërthejnë

Lajmi Fundit

Duda harron kuvendin, shkon t’i fryejë buzët akoma më shumë, vetëm sa s’po i shpërthejnë

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj.

Në foton e fundit ajo si gjithmonë po duket tejet bukur, por buzët po i duken akoma më të fryra.

Duket se Duda ia ka bërë buzët me botoks akoma më shumë./ORA

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top