Connect with us

Diola e Big Brother duket e re por e paska vajzën e rritur, kaq bukuroshe është (Video)

Lajmi Fundit

Diola e Big Brother duket e re por e paska vajzën e rritur, kaq bukuroshe është (Video)

Nutricionistja e njohur shqiptare, që gjithashtu është prezantuese emisionesh televizive me përmbajtje mbi nutricionin, stilin e jetës, mirëqenien, Diola Dosti, ishte banorja që u bë pjesë e “Big Brother VIP”.

Diola ka arritur të përshtatet shpejt me banorët ku u tregua e afërt me të gjithë pasi ka thënë se nuk dëshiron të krijoj grupe por do që të rri lirshëm me këdo ajo pa pasur presonin e gripimeve.

Ajo ishte e martuar në Kosove por tashmë ëshë e divorcuar dhe është nënë e tre fëmijëve, por në një video që po qarkullon në interent vajza e saj është e rritur dhe mjaft e bukur ashtu si nena e saj.

Ato ishin të ftuar në emision të Bieta Sulo dhe tregonin për raportin nënë e bijë derisa marrin vemendje me ngjashmerine e madhe mes tyre, por qe vajza u tregua xheloze nesë nëna do fliste me ndonjë mashkull.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top