Connect with us

Flori Mumajesi publikoi foto duke u puthur me Soni Malaj, vjen reagimi i Liberta Spahiut

Lajmi Fundit

Flori Mumajesi publikoi foto duke u puthur me Soni Malaj, vjen reagimi i Liberta Spahiut

Këngëtari dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi ka bërë sërish lëmsh rrjetin duke publikuar një pjesë të shkëputur nga videoja e tij me këngëtaren dhe ish-partneren e tij Soni Malaj nga bashkëpunimi ‘Fluturimi 3470’.

Në një postim në rrjete sociale, Mumajesi ka shfaqur momentin kur dyshja shkëmbejnë puthjen në skenën e ‘Këngës Magjike’.

Pikëpyetja që ngrihet është nëse dyshja janë rikthyer, apo këngëtari paralajmëron përmes këtyre postimeve një bashkëpunim të ri mes tyre?

Ndersa nuk mungoi as reagimi i moderatores se njohur Liberta Spahiut e cila pak jave me pare ndau nje fotografi ku shihej mjaft e afert me kengetarin.

Shiko fotot:


Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top