Connect with us

Meda e mban në krah gruan, ajo nuk duket në gjendje aspak të mirë

Lajmi Fundit

Meda e mban në krah gruan, ajo nuk duket në gjendje aspak të mirë

Meda është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të pëlqyer në vend, i është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, derisa eshte mjaft i kerkuar ne koncerte te shumta e ahengje e dasma.

Ai me muziken e tij te mire e zerin e bukur sigurisht qe ben dasmat me te bukura duke mbetur kujtime te bukura te fansave te tij qe e percjellin tash e shume kohe qe eshte ne skene.

Meda është aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, sot ai ka publikuar një foto me gruan në krah, por Lulja nuk duket në gjendje shumë të mirë, pra duket paksa e zbehur.

Ndryshe, edhe pse eshte nene gruaja e Medes gjithmone shfaqet e kuruar ne detaje derisa befason gjithmone edhe me format mahnitese trupore si te ishte modele duke u pelqyer nga ndjekesit e saj.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top