Connect with us

Nuk do ta besoni se si dukej Kiara Tito me vello para shumë vitesh.

Lajmi Fundit

Nuk do ta besoni se si dukej Kiara Tito me vello para shumë vitesh.

Moderatorja Kiara Tito është e njohur për natyrën e saj të mbyllur, ku nuk ka zbuluar shumë për jetën e saj private dhe preferon të mbajë distancën nga syri i publikut.

Megjithatë, pas lidhjes së saj me këngëtarin Luiz Ejlli, Kiara ka filluar të ndajë më shpesh momente të tyre gjatë ditës.

Në kohët e fundit, ajo ka publikuar një foto krejtësisht ndryshe, ku shfaqet si një vajzë e vogël. Ky foto ka shpërndarë në rrjetë dhe është komentuar si një rastësi shumë e bukur. Kiara ka bashkangjitur dy foto me një diferencë kohore të madhe mes tyre, por në të dyja fotografitë shihet ajo me një veshje të ngjashme.

Duhet të theksohet se Kiara nuk ka pësuar ndryshime të mëdha në pamjen fizike gjatë kohës.

Shiko Foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top