Connect with us

‘Babë e bir’ Dagz publikon për herë të parë foton e ëmbël me djalin

Lajmi Fundit

‘Babë e bir’ Dagz publikon për herë të parë foton e ëmbël me djalin

Dj Dagz dhe Einxhel u bën cift brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania vitin e kaluar, ata dhuruan spektaket në këtë format duke habitur me lidhjen e tyre unike.

Edhe pse nuk besonte pothuajse askush, Einxhel dhe Dagzi vazhduan lidhjen edhe pas mbarimit te spektaklit pasi thuhej se do ndaheshin si te dalin jashte Big-ut, madje lidhje e tyre shkoi shumë më larg.

Einxhel mbeti shtatzënë dhe tashmë cifti janë prindër të një djali që deri më tani nuk ia kanë zbluruar fytyrën këtë e kanë njoftuar vete Einxhel dhe Dagz me një foto krah djalit të tyre.

Por si rrallë herë së fundmi Dagzi ka sjellur një foto të ëmbël krah djalit të tij ku shihet se e mban në krahë derisa shkruan ”Bab e bir” dhe po duken kaq bukur megjithese nuk e shohim portretin e tij.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top