Connect with us

Butrintit i lëshohet rendi për martesë, pret lulet në dasmë

Lajmi Fundit

Butrintit i lëshohet rendi për martesë, pret lulet në dasmë

Këngëtari Butrint Imeri ka martuar vëllain në një ceremoni që ndodhi natën e mbrëmshme.

Ai ka ndarë shumë foto dhe video nga dasma në llogarinë e tij në Instagram, duke treguar një atmosferë të nxehtë dhe festive.

Për të, ky ishte një moment i veçantë pas martesës së vëllait, dhe ai ka shprehur gëzim përmes një postimi në Instagram me shkrimin “Mu lshu reni” (u radhit rendi për mua), duke e përshkruar situatën.

Në dasmë ishin të ftuar shumë personalitete VIP, të cilët këndonin dhe kërcenin bashkë me të ftuarit.

Shiko Foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top