Connect with us

Albina si nuse e re del me burrin për kafe, por kjo gjë tek pamja e saj mori tërë vëmendjen

Lajmi Fundit

Albina si nuse e re del me burrin për kafe, por kjo gjë tek pamja e saj mori tërë vëmendjen

Këngëtarja e njohur, Albina Kelmendi, nuk ka shumë kohë që është martuar.

Ajo vazhdimisht shfaqet e lumtur pranë bashkëshortit të saj.

Edhe sot Albina ka publikuar një foto bashkë me të, ku duken të buzëqeshur.

Por, është pamja shumë e thjeshtë dhe e bukur e Albinës që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top