Connect with us

Befasuse, Ryva e publikon nënën në këtë gjendje!

Lajmi Fundit

Befasuse, Ryva e publikon nënën në këtë gjendje!

Këngëtarja kosovare, Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale, shkruan ORAinfo.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

E sot ka pas festë në familjen e këngëtares.

Nënë e saj ka festuar ditëlindjen. Këngëtarja ka publikuar një fotografi nga festa ku shfaqet se bashku me nënën e saj.

“Urime ditëlindjen nënë”, ka qenë përshkrimi që këngëtarja i ka bërë kësaj fotografie, ku nëna e saj shfaqet një zonjë e rëndë.

Kaq bukur po duken ato pranë njëra-tjetrës.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top