Connect with us

Vogëlushja me sëmundje të rëndë, Meda bën gjestin e madh për të

Lajmi Fundit

Vogëlushja me sëmundje të rëndë, Meda bën gjestin e madh për të

Meda është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Së fundmi postimi i tij ka qenë një apel për ndihmë për një vogëlushe.

Bëhet fjalë për Vlora Ramizin, e cila ka nevojë për ndihmën tuaj./ORAinfo/

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top