Connect with us

NRG Band publikojnë këngën e re “Haram”

Lajmi Fundit

NRG Band publikojnë këngën e re “Haram”

Grupi i njohur shqiptar, NRG Band, ka publikuar sot (e premte) projektin e tyre muzikor të ri.

Kënga quhet “Haram” dhe ata e kanë shoqëruar me një videoklip.

Teksti është shkruar nga Arben Beha, ndërsa muzika është punuar nga Besnik Qaka.

Beat-i është prodhuar nga Estto, me miksim dhe masterizim nga Arbend Qaka.

Për regjinë e videoklipit është kujdesur Visar Director.

Tani mund të gjeni këngën e plotë në kanalin zyrtar të NRG Band në YouTube.

Besnik Qaka vazhdon të mbetet i pëlqyer nga publiku, duke qëndruar besnik ndaj stilit të tij muzikor që nga fillimi i karrierës.

Shiko Videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top