Connect with us

Kristit nuk po hiqet meraku për “Big Brother”, ja çfarë po bën sot

Lajmi Fundit

Kristit nuk po hiqet meraku për “Big Brother”, ja çfarë po bën sot

Ish-finalistin e “Big Brother VIP 2”, Krist Aliaj, shumë shpejt do ta shohim në ekranin e Top Channel.

Ai do të jetë pjesë e jurisë së emisionit “She’s on Top” së bashku me ish-finalisten tjetër të këtij edicioni, Dea Mishel.

Ditën e djeshme, Kristi ka postuar në “Instastory” disa pamje ku do të zhvillohet “She’s on Top”.

E gjeni dot vendin?

Është pikërisht te shtëpia më e famshme në Shqipëri, e cila tashmë po transformohet dhe do të presë konkurrentet e emisionit që do të nisë së shpejti.

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top