Connect with us

“Godet” Xhuli me foto provokuese

Lajmi Fundit

“Godet” Xhuli me foto provokuese

Juliana Nura po vazhdon të merr vëmendje në rrjetet sociale, ku është aktive çdo ditë.

Së fundmi, ka postuar foto sesion të ri teksa ka pozuar provokuese për ndjekësit.

Veshur në fustan elegantë me dekolte të hapur, ajo tregonte format trupore.

Finalistja e BB VIP Kosova, dukej joshëse teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top