Connect with us

Çika e Remzies largohet sërish nga Kosova, s’mund t’i ndal lotët në aeroport kur përshëndet familjen

Lajmi Fundit

Çika e Remzies largohet sërish nga Kosova, s’mund t’i ndal lotët në aeroport kur përshëndet familjen

Riola është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tash e disa kohë jeton jashtë Kosovës, por ka disa ditë që kishte ardhur për pushime.

Tani asaj i ka ardhur koha që të kthehet sërish në vendin ku jeton, e të largohet nga Kosova dhe kjo gjë duket se e ka mërzitur shumë, ku edhe në foto vërehet që ka qajtur.

“Jashtë duke buzëqeshur, por brenda duke qarë”, ka shkruar ajo në postimin e saj, ku edhe ka vendosur një zemrën pranë flamurit të Kosovës./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top