Connect with us

Nëna e Butrint Imerit e “kallë” atmosferën në dasmën e djalit

Lajmi Fundit

Nëna e Butrint Imerit e “kallë” atmosferën në dasmën e djalit

Nëna e Butrint Imerit e “kallë” atmosferën në dasmën e djalit.

Nëna e Butrintit, shumë herë është komentuar nga mediat rozë për elegancen dhe bukurin që ka.

Ajo në dasmën e Shkumbinit, djalit të saj dukej më e lumtur se kurrë.

Me këngë e valle fillon atmosferën ende pa hyrë në restaurant.

Nuk mbetet pa u komentuar edhe linjat e saj, që vështirë të cilësohet si vjehërr, shkruan Kosovarja.

Shiko foton:

@butrintimeriiiiiiiii Familia Imeri❤️#butrintimeri #fyoupage #albaniaboy🇦🇱 #perte #viral #albania #kosova #frypgシ #🇦🇱🇽🇰❤️ #🇦🇱🇽🇰 @BUTRINT IMERI ♬ suono originale – Butrint❤️dashuri❤️

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top