Connect with us

Arbana Osmani shfaq barkun, befason ndjekësit

Lajmi Fundit

Arbana Osmani shfaq barkun, befason ndjekësit

Arbana Osmani këto ditë po shijon pushimet pas një pune të lodhshme katër mujore.

Ajo në një postim shfaqet në bikine, ku bie në sy barku i saj.

Pas tri lindjeve të Jonit, Diellit dhe Zoit, trupi i saj nuk ka asnjë strijë që ndodhë rëndom tek nënat e reja.

Duket se Arbana është kujdesur shumë për trupin e saj dhe për rezultantet që ka, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top