Connect with us

Ledri dhe Sara drejt ndarjes? Befason Melisa: Dy javë në krevat me Ledrin…

Lajmi Fundit

Ledri dhe Sara drejt ndarjes? Befason Melisa: Dy javë në krevat me Ledrin…

Megjithëse shpesh thonë që nuk do përfshijnë në format njerëz jashtë, banorët e “Big Brother Vip” shpesh “nuk e mbajnë fjalën.”

Së fundmi ka qenë Melisa Lleshi, banorja e “Big Brother Vip Kosova”, ajo e cila ka bërë një deklaratë të fortë ndaj Juliana Nurës, ku përfshin edhe një tjetër personazh të njohur për publikun shqiptar, reperin Ledri Vula.

“Kjo çoi Ledrin për dy javë në shtrat. Kjo brenda është e butë, jashtë bën kshu”, tha Melisa, ndërsa Juliana nuk e ka mohuar por vetëm ka qeshur. Sakaq, banorët e tjerë i kanë këshilluar që të mos thonë emra të njerzve që s’janë aty. Emri Julianës, është lakuar prej 12 vitesh për videon intime të famshme që iu publikua vite më parë. E duket se vetë banorja e “Big Brother” e ka prekur këtë temë në reality-show.

“Akoma më dhemb sepse nuk është vetëm tregimi im, por edhe për qindra gra të tjera që ballafaqohen me të njëjtën situatë sikurse unë”, ka thënë ajo ndër të tjera. Më tej, ish-Missi ka bërë me dije se dikush i ka hakëruar kompjuterin ish-it të saj asokohe.

“Unë kam qenë duke folur me një djalë, isha një nga më të përfolurat në atë kohë. Për mua ishte lidhje, për atë nuk e di si ka qenë. Njeriu aventurist është”, tha Ajo.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top