Connect with us

Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend, kjo është gruaja e Vedatit të Stupcave (FOTO)

Lajmi Fundit

Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend, kjo është gruaja e Vedatit të Stupcave (FOTO)

Mori vëmendje të madhe prej kur u bë pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’.

E kemi fjalën për aktorin e njohur Vedat Bajrami.

Ai krijonte situata nga më të ndryshmet ku nuk mungojnë as batutat e këndshme.

Por ne vazhdim po ju njohim me bashkeshorten e tij bukuroshe.

Quhet Allmira dhe konsiderohej si një ndër vajzat më të bukura në vend.

Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss e modele e nisi në qytetin e Prizrenit.

Ajo fitoi edhe çmimin e madh “The Best Model of Kosova” dhe kështu nisi një karrierë të suksesshme në botën e modelimit.

Allmira sot është e martuar me aktorin e njohur të humorit Vedat Bajrami.

Ata, janë bërë prindër dhe janë shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit.

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top