Connect with us

U martua pak muaj më parë, por sot reja e Shkurtës zbulon një sekret nga dasma

Lajmi Fundit

U martua pak muaj më parë, por sot reja e Shkurtës zbulon një sekret nga dasma

Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza muaj më parë ka martuar djalin e saj të vetëm Arberin me Erzen.

Çifti u panë shumë të lumtur dhe mjaftë të bukur në ambientet e dasmës së tyre luksoze ku numri i mysafireve pothuajse ish goxha i madh.

Pas dasmës së bujshme duket se Erza qëndroj larg mediave duke mos u shfaqur shumë publikisht.

Së fundi ajo është paraqitur në istagramin e saj teksa ka postuar një fotografi te bukur nga dasma.

Reja e këngëtares së njohur kosovare, Shkurte Fejzës tashmë ka hyrë në radhën e nuseve të estradës.

Ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Erza është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E kaq muaj pas dasmës, ajo ka publikuar fotografinë e saj të preferuar nga dasma./orainfo

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top