Connect with us

Getinjo “harron” Vivien shfaqet në krahët e kësaj bukurosheje, jep lajmin e shumëpritur!

Lajmi Fundit

Getinjo “harron” Vivien shfaqet në krahët e kësaj bukurosheje, jep lajmin e shumëpritur!

“Je e vetmja dashuri” titullohet kënga e cila erdhi gjatë qëndrimit në “BBVK” nga dy super talentët, Getinjo e Ana Kabashi.

Pas daljes nga ky format, dyshja kanë bashkuar forcat për ta risjellur këtë këngë e cila po pëlqehet në masë të madhe.

Më një imazh të postuar në “Instastory” nga Getinjo shihet se ata i janë “përveshur” punës dhe hiti pritet të publikohet së shpejti.

“Je e vetmja dashuri”, pritet të lansohet këtë të premte. Këtë e ka paralajmëruar Getinjo i cili ka publikuar një foto në krahët e Ana Kabashit. Kaq në disponim të mirë po shfaqen ata pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top