Connect with us

Vivi kapet (sërish) në Ferizaj, këtë herë me vjehrrën (VIDEO)

Lajmi Fundit

Vivi kapet (sërish) në Ferizaj, këtë herë me vjehrrën (VIDEO)

Tani nuk është më sekret “rikthimi” i Vivien në Ferizaj, pasi ka pajtuar me Getin.

Pëndëshqit kanë ndjekur me shumë interes këtë zhvillim dhe kanë qenë të kujdesshëm për të kapur momentin kur Geti dhe Vivi dalin së bashku për herë të parë pas disa javësh, që nga momenti kur ata u ndanë.

Një video tjetër po qarkullon në TikTok.

Vivi shihet në Ferizaj duke bërë pazarin e ditës me vjehrrën e saj, për të cilën kishte folur me entuziazëm pas daljes së saj nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Deri tani, as Geti as Vivi nuk kanë folur publikisht për ribashkimin e tyre dhe kanë zgjedhur të kalojnë këtë periudhë në qetësi, duke i shmangur fokusit të medias.

Shiko Videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top