Connect with us

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Lajmi Fundit

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Einxhel dhe Dagz nisën një histori të bukur dashurie brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe e kurorëzuan atë jashtë me bekimin më të bukur një fëmijë.

Megjithëse asokohe Einxhel tentoi ta mbante të fshehtë, ndjekësit mbajnë mend detaje nga shtatzënia, që duket se po përsëriten sërish.

Kur Trev ishte ende në barkun e mamit, Einxhel shkroi krahas një fotoje selfie në rrjete sociale “Hedhoww”.

Të njëjtën gjë e ka përsëritur tani, ndërsa fansat shkruajnë: “Herën e fundit që the Hedhoww ishte shtatzënë.

Vras mendjen cila është surpriza jote kësaj radhe.”

Epo, më shumë benzinë zjarrit i ka shuar Einxhel me përgjigjen, teksa i shkruan: “Lol sa mirë më njihni”.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top