Connect with us

Enca thotë se është vajzë për shtëpi

Lajmi Fundit

Enca thotë se është vajzë për shtëpi

Këngëtarja e njohur njihet se është kontraverse me atë se çka thotë dhe tregon.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fund, shkruan “Kosovarja”.

Përmes një imazhi që ka publikuar, Enca shihet në pushime dhe duket se po i shijon.

Në foton që ka zgjedhur për postim, ka ironizuar duke shkruar se është vajzë për shtëpi.

Pajtoheni me Encën?

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top