Connect with us

Sherr mes Serena Sulës dhe motrave të Megi Pojanit: Moj pulë e shëndoshë

Lajmi Fundit

Sherr mes Serena Sulës dhe motrave të Megi Pojanit: Moj pulë e shëndoshë

Ajo njihet si “Mbretëresha e Twerkut” dhe si e tillë vetë-prezantohet. Po flasim për modelen 21-vjeçare Serena Sulën.

Duket se për të bërë twerk në rrjetet sociale vajzat shqiptare duhet t’i referohen Serenës dhe këtë “rregull” e kanë ndjekur edhe motrat e modertores Megi Pojani, të famshme gjithashtu në rrjet.

Teksa ka filumar Inën duke bërë twrk, Marsela shkruan: Ke frikë të bësh twerk se vjen Serena të ve gjobë.

Ky kërcim kaq i bukur afro është monopolizuar në Shqipëri.

Por këtë postim nuk e ka mirëpritur aspak “mbretëresha” e cila e ka shpërndarë menjëherë në profilin e saj në Instagram, shoqëruar me ofendime.

“U bëtë ju me përmend mbretëreshën.

Moj pulë e shëndoshë ti”, shkruan Serena.

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top