Connect with us

Keisi Medini zbulon të vërtetën pas dyshimeve për “diss” ndaj Kristit në këngën “Bye Bye”

Lajmi Fundit

Keisi Medini zbulon të vërtetën pas dyshimeve për “diss” ndaj Kristit në këngën “Bye Bye”

Keisi Medini sqaron spekulimet për këngën “Bye Bye” dhe marrëdhënien me Kristi Aliaj në “Big Brother VIP Albania 2”

Pas publikimit të këngës së saj të re “Bye Bye”, Keisi Medini u përball me spekulime se kënga ishte e dedikuar finalistit të “Big Brother VIP Albania 2”, Kristi Aliaj. Kjo ndikoi në krijimin e një dyshimi për një marrëdhënie të tyre gjatë kohës që ishin brenda shtëpisë të famshme, por që mbaroi aty.

Ndërsa ishte pjesë e një emisioni televiziv, Kristi Aliaj pranoi se kishte dyshime se kënga mund të ishte një lloj “diss” ndaj tij.

Keisi Medini, njëkohësisht ish-konkurrentja e Kristit në edicionin e dytë të “Big Brother VIP Albania”, ka qartësuar thashethemet gjatë pjesëmarrjes së saj në emisionin “Live from Tirana” në TAR.

Ajo deklaroi: “Nuk ia kam dedikuar askujt dhe gjëja për të qeshur është se si unë mund të bëja ‘diss’ ndaj Kristit kur unë vetë isha ajo që ndërpreva lidhjen me të brenda shtëpisë”.

Keisi theksoi se nuk kishte pasur kontakt me Kristin pas përfundimit të show-it, në kundërshtim me pritshmëritë e njerëzve. Ajo gjithashtu sqaroi se kënga ishte në studio që prej gjashtë muajsh, por për t’u siguruar për përfundimin e saj të përkryer, priti për momentin e publikimit.

Kësisoj, Keisi Medini ka hedhur dritë mbi situatën dhe lidhjen e saj me Kristin, duke e mohuar përkushtimin ndaj tij dhe duke sqaruar që kënga ishte një projekt personal që kishte pritur për të realizuar.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top