Connect with us

Mozzik i dashuruar në qytetin e Duabit

Lajmi Fundit

Mozzik i dashuruar në qytetin e Duabit

Mozzik, reperi i njohur shqiptar, ka vendosur të marrë disa ditë pushim për veten e tij.

Ai ka zgjedhur qytetin e largët, Dubai, për të shijuar ditë të relaksuara, larg aktiviteteve të përditshme.

Dubai vazhdon të jetë një destinacion i preferuar për Mozzikun, nga Ferizaji, për t’u vizituar. Ai publikoi një fotografi në InstaStory ku shfaqeshin rrugët e qytetit metropolit dhe në mbishkrim shkroi: “Me të vërtetë, unë jam në dashuri me Dubai”.

Në vijim, reperi ferizajas ndau me ndjekësit e tij të shumtë një tjetër fotografi në InstaStory, ku shfaqej i zhveshur para pasqyrës. Gjatë kësaj foto, ai tregoi muskujt e trupit dhe koleksionin e tatuazheve të veçanta që ka në trup.

Ndër tatuazhet që dallohen, portreti i nënës së tij dhe i vëllait, Getinjos, shkëlqejnë në dorën e tij të djathtë. Këto tatuazhe janë simbole të veçanta që e lidhin atë me personat që i ka shumë të dashur.

Kështu, Mozzik ka vendosur të jetë në Dubai për të shijuar kohën e tij të lirë dhe ka treguar pjesën e tatuazheve të jetësuar në trup, duke shfaqur dashurinë dhe lidhjen e tij me familjen.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top