Connect with us

Pas ndarjes nga Vivi, Getinjo vjen me ndryshim ne fytyrë

Lajmi Fundit

Pas ndarjes nga Vivi, Getinjo vjen me ndryshim ne fytyrë

Reperi Getinjo se fundmi ka marre vemendjen e mediave roze dhe shkak per kete eshte jeta e tij private.

Eshte zyrtare tashme se ai dhe Vivien jane ndare, lidhje kjo e cila u krijua brenda shtepise se Big Brother dhe vazhdoi edhe per disa muaj jashte saj.

Getinjo, ditë më parë deklaroi se nuk po përjeton ditë të mira ku edhe i kishte larguar te gjitha fotografite e tij.

Por se fundmi Getinjo publikoj një story, ku shihet pa mjekër, ky u cilësua si një ndryshim i madh për ndjekësit e këngëtarit./Kosovarja/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top