Connect with us

Ja çfarë po e lut Zotin gruaja e Medës

Lajmi Fundit

Ja çfarë po e lut Zotin gruaja e Medës

Lulja, gruaja e Medës njihet si një nga gratë shumë të përkushtuara ndaj familjes.

Ajo këtë e shpreh edhe vetë herë pas here, ajo eshte mjaft aktive ne rrjete sociale.

Duke sjelllur momente nga perditshmeria e saj me Meden dhe femijet, por jo vetem.

Por, postimi i saj i fundit ishte shumë emocionues.

Lulja këtu tregon se për çfarë po i lutet Zotit./Kosovarja/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top