Connect with us

Efi reagon pas përfundimit të BBV, ka dy fjalë edhe për Luizin dhe Kiaren

Lajmi Fundit

Efi reagon pas përfundimit të BBV, ka dy fjalë edhe për Luizin dhe Kiaren

Efi ishte finalistja e BBV, e cila u rendit i treta mes 4-shes së tyre.

Tanimë teksa kanë kaluar ditë nga finalja, Efi ka bërë një status të gjatë, ku sigurisht nuk ka lënë pa përmendur Kiarën e Luizin.

Efi ka shkruar se ky Big Brother i përket atyre të dyve, Kiarës dhe Luizit, për emocionet e dhuruara, teksa iu uron jetë të lumtur bashkë.

Ajo ka përmendur edhe Kristin dhe Dean, ku për këtë të fundit ka shkruar fjalët më të mira, ndonëse në lojë ishin dy rivale të ashpra.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top