Connect with us

“Mezi pres…”! Eros Grezda dhe Ajsel Abazi së shpejti do bëhen prindër

Lajmi Fundit

“Mezi pres…”! Eros Grezda dhe Ajsel Abazi së shpejti do bëhen prindër

Futbollisti Eros Grezda nuk është duke shkëlqyer në fushat e blerta, por në fushën e dashurisë duket se po i ecën siç është më së miri.

Pas ndarjes nga modelja Oriola Marashi, ai nisi marrëdhënie e më pas u martua me këngëtaren Ajsel Abazi.

Po mesa duket çifti s’ka pritur shumë dhe kanë marrë hapin e madh. Ata zbuluan se janë në pritje të fëmijës së parë.

Ishte futbollisti ai i cili pubikoi një foto bashkë me bashkëshorten e cila shihet e veshur me të bardha, me barkun e rrumbullakosur.

”Mezi pres të të takoj”-shkruan Eros duke mos zbuluar gjininë e foshnjes.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top