Connect with us

“E di, nuk besojnë”/ Marina Vjollca pranon ndërhyrjen e vetme që ka bërë

Lajmi Fundit

“E di, nuk besojnë”/ Marina Vjollca pranon ndërhyrjen e vetme që ka bërë

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera në ekranin shqiptar.

Tashmë moderimi i “Klanifornia” e ka sjellë më pranë publikut dhe çdo javë i surprizon me “sketchet” ku merr pjesë, por dhe me pamjen e saj që nuk tregon aspak se ka lindur fëmijë.

E duke qenë pjesë e ekranit, edhe Marinës nuk i ka shpëtuar pa dëgjuar pyetjen: A ke operacione plastike?

Pikërisht kjo pyetje iu bë sot nga ndjekësit në “ask me question” në Instagram.

Ajo u shpreh se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje, duke shtuar se të vetmen gjë që ka bërë janë dhëmbët.

”Asnjë. Dhe e di që s’besojnë. E vetmja ndërhyrje janë dhëmbët”.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top