Connect with us

Jori pyetet a je shtatzënë? Ja reagimi epik i saj

Lajmi Fundit

Jori pyetet a je shtatzënë? Ja reagimi epik i saj

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Jori Delli, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka postuar në “Instastory” një foto ku shfaqet duke bërë masazh barku.

Por fansat nuk e kanë kuptuar dhe mendojnë se është shtatzënë.

Një ndjekëse i ka shkruar me mesazh dhe e pyet: “A je shtatzënë? Je duke bërë ekografinë?”.

Modelja e njohur i ka kthyer përgjigjen epike: “Po, të frymës së shenjtë”.

Kujtojmë se Jori u bë shumë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Përveç bukurisë, ajo fitoi zemrën e publikut me thjeshtësinë dhe çiltërsinë e saj.

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top