Connect with us

“Janë do njerëz që rrinë e hanë m**”, pas lindjes së të birit Fifi revoltohet me këtë person

Lajmi Fundit

“Janë do njerëz që rrinë e hanë m**”, pas lindjes së të birit Fifi revoltohet me këtë person

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi, pak kohë më parë u bekua me ardhjen në jetë të djalit të saj, të cilin e pagëzoi me emrin, Theo Mal.

Këngëtarja së fundmi është shfaqur e revoltuar në rrjete sociale dhe nuk është e qartë se kujt i drejtohet.

Ajo ka postuar një foto ku shkruan se ka njerëz që shpifin dhe krijojnë histori.

‘Jan do nierëz që rrinë e rrinë e hanë m*t.

Pastaj janë do të tierë që kur nuk ju del gjithçka sipas planit shpifin.

Pastaj janë do të tierë që kur nuk janë të lumtur me veten, jetën dhe gjërat që i rrethojnë.

Shikojnë me çdo kusht të sjellin aty te ajo strofulla e zeze ku janë vet dhe fillojnë dhe krijoinë histori.

Ky muhabet është më the, i thashë, më tha, iu thanë, i the.

Domethënë në fund secili thjesht i aprovon me kokën e vet ça don vet dhe si t’iu konvenojë“, ka shkruajtur ajo./Insajderi

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top