Connect with us

Getinjo heq mjekrrën dhe nuk njihet

Lajmi Fundit

Getinjo heq mjekrrën dhe nuk njihet

Reperi ka bërë një ndryshim në dukje.

Geti ka postuar një fotografi, në storien e tij në Instagram, me ç’rast ka prezantuar ndryshimin, shkruan “Kosovarja”.

Ish-banori i “BBVK”, ka hequr mjekrrën dhe duket më ndryshe.

Mendoni edhe ju?/Kosovarja

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top