Connect with us

Make Up artisti zbulon si lindi ideja për t’i lyer flokët Luizit

Lajmi Fundit

Make Up artisti zbulon si lindi ideja për t’i lyer flokët Luizit

Make Up artisti i njohur Henri Gjata, ka folur së fundmi për eksperiencën e tij në Big Brother VIP, ku së bashku më stafin e tij kanë grimuar të gjithë ish-banorët e shtëpisë për netët e spektaklit të madh.

I ftuar në “Wake UP”, Henri ka zbuluar si lindi ideja për t’i lyer Luizit flokët ngjyrë të verdha të cilat më pas u kthyen në një trend dhe të gjithë fansat e tij të zjarrtë bënë të njëjtin model flokësh si këngëtari.

Sa i përket Luiz Ejllit, i cili vendosi të ndryshojë ngjyrën e flokëve, si nisi e gjithë gjëja?

“E menduam, e diskutuam me Sezerin dhe më pas ia thamë edhe Luizit i cili pranoi menjëherë.

Ai tha po, madje edhe për ngjyrat e tjera të flokëve ishte dakord.

Kohët e fundit më kanë thënë që je bërë bjond prej Luizit ndërkohë që unë kam vite me këto flokë (qesh)”- u shpreh Gjata.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top