Connect with us

Kiara ngatërron Luizin me “vëllain e tij binjak”? Flet Vetoni dhe tregon bisedën e parë me çiftin

Lajmi Fundit

Kiara ngatërron Luizin me “vëllain e tij binjak”? Flet Vetoni dhe tregon bisedën e parë me çiftin

Në një lidhje të drejtëpërdrejtë për “Breaking”, personi me një ngjashmëri tejet të madhe me Luiz Ejllin, Veton Golaj ka folur në lidhje me takimin e parë të Kiarës me të.

Ai tha se Kiara ishte shumë pozitive dhe se e mirëpriti kur e takoi .

“Takimi jonë ka qenë shumë i shkurtër.

Shpresoj që gjatë kësaj fundjave të kemi kohë të takohemi dhe me kohën, të shohim dhe planet tona.

Unë besoj se është një dashuri shumë e sinqertë.

I uroj që të jenë të lumtur dhe gjatë së bashku.

Kiarën e kam takuar edhe para finales dhe pritja e saj ka qenë shumë e ngrohtë.

U befaqua nga ngjashmëria ime me Luizin, dhe kaluam shumë mire”, tha Vetoni.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top