Connect with us

Luiz Ejlli reagon për herë të parë në rrjetet sociale, ka një premtim për fansat

Lajmi Fundit

Luiz Ejlli reagon për herë të parë në rrjetet sociale, ka një premtim për fansat

Pas shpalljes si fitues i edicionit të dytë të BBV, Luizi ka postuar për herë të parë në rrjetin e tij social, Facebook.

Për mes postimit ai ka shprehur habinë për të gjithë mbështetjen e madhe që ka marrë dhe gjithashtu premtoi se do të futej Live për t’u përgjigjur të gjitha pyetjeve që kanë fansat.

“Jam i habitur nga gjithë kjo dashuri dhe më mijera mesazhe që është e pamundur ti rikthej por ju premtoj se do të gjej kohë një ditë të futem Live këtu në Facebook për t’ju përgjigjur çdo pyetje që keni për mua! #meLuizin”.

Ndryshe Luizi eshte shendrruar ne nje fenomen pas impaktit te madh qe beri ne publik.

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top