Connect with us

Publikohet video ku Olta dhe Nita nuk mund ta permbajnë vetën!

Lajmi Fundit

Publikohet video ku Olta dhe Nita nuk mund ta permbajnë vetën!

Të dyja ish-banoret e shtëpisë së famshme e kanë shijuar një organizim bashkë me fytyra tjera publike.

Ka qenë Nita ajo e cila ka postuar pamje, teksa të dyja shihen duke vallëzuar, shkruan “Kosovarja”.

Vëmendja bie te veshja e Nitës dhe Oltës, gjithashtu edhe vallëzimi provokues.

Mendoni se e kanë tepruar?/Kosovar

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top