Connect with us

Pas historisë së bujshme me Tea Trifonin, Beart Rexhepi së shpejti do bëhet baba

Lajmi Fundit

Pas historisë së bujshme me Tea Trifonin, Beart Rexhepi së shpejti do bëhet baba

Ish-konkurenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi po bëhet baba për herë të parë.

Ai ka postuar në Instagramin e tij një eko të bebit që do vijë në jetë, duke zbuluar në këtë formë lajmin e ëmbël.

Bearti dhe e fejuara e tij do bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Kujtojmë që ai i propozoi për martesë të dashurës së tij, pak muaj më parë.

“Ndjenjë që nuk përshkruhet me fjalë.

MashAllah”, shkruan Bearti krah fotos.

Kujtojmë se rreth y vite më parë, lidhja e Beartit dhe Tea Trifonit nga Përputhen mori përmasa të frikshme në rjete sociale e në media.

Çifti kishin krijuar një lidhje të fshehtë ndërkohë që në emision pretendonin të tjera lidhje e pëlqime.

Por kjo marrëdhënie do të zgjaste vetëm pak muaj.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top