Connect with us

E pyeti ku fjeti pas daljes nga BBV, Luizi nxehet me gazetarin

Lajmi Fundit

E pyeti ku fjeti pas daljes nga BBV, Luizi nxehet me gazetarin

Luizi ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live”, ku ka treguar sesi kanë kaluar orët pas finales së Big Brother VIP.

Në një moment gazetari e pyeti nëse shkoi tek shtëpia e Kiarës dhe Luizi nuk deshi të jepte më shumë detaje.

“Këto janë detaje që nuk na i lejon Vëllai i madh me i tregu.

Ça po të duhet ty ku fjeta unë?”, i tha Luizi gazetarit ndërsa ky i fundit iu përgjigj se publiku është kurioz.

“Jashtë nuk kam fjetur.

Rrini të qetë”, tha Luizi.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top