Connect with us

Ç’po ndodh? Alketa Vejsiu poston foton nga spitali

Lajmi Fundit

Ç’po ndodh? Alketa Vejsiu poston foton nga spitali

Moderatorja Alketa Vejsiu nuk po kalon një periudhë të mirë.

Moderatorja ka postuar në rrjetin e saj social një foto, ku shihet se ndodhet brenda spitalit.

Duke mos treguar se kush është i shtrirë në spital, ndonjë familjar, i afërm apo vetë ajo për kontrolle, Alketa përcjell një mesazh.

”Jeta është një marrëveshje gëzimi dhe dhimbjeje, mrekullie dhe të qeshurash dhe lotët.

Dhe dashuri Të gjithë e kalojmë këtë”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top